Samenwerking, partners en trainers

Lucie de Jong Training en Advies werkt met een netwerk van (gecertificeerde) trainers en adviseurs waardoor kwaliteit en continuïteit gewaarborgd zijn.

 

Onze trainers en samenwerkingspartners in onderwijs, welzijn en kinderopvang:

Loes Kleerekoper (www.loeskleerekoper.nl)

Koreneef trainers (www.koreneeftrainers.nl)

VanOersTaal (www.vanoerstaal.nl)

Marleen Halsema (www.HappyParent.nl)

 

Onze gecertificeerde trainers ‘Communicatie en interactie is meer dan samen praten en spelen’

naam organisatie plaats mailadres certificaat kdv bso
Loes Kleerekoper eigenaar training Diemen loes@kleerkoper.nl x x
Lucie de Jong eigenaar training Lucie de Jong Training en Advies Amsterdam info@luciedejong.nl x x
Marleen Aernoudts Tinteltuin Weesp mh.aernoudts@hetnet.nl 2010 x
Mirella Driesenaar Purmerend mirella.driesenaar@hetnet.nl 2009 x
Marleen Halsema Happy Parent Heerhugowaard marleen@happyparent.nl 2011 x x
Marijke Koreneef Koreneef Trainers Amsterdam marijke@koreneeftrainers.nl 2007 x x
Yannic Oosterling ObyO traningen Geldermalsen info@obyo.nl 2011 x x
Helen Ruig Helen-michael@solcon.nl 2010 x
Frieda Verhage Frieda Verhage Training & Coaching Alphen a/d rijn info@positiefbenaderen.nl 2005 x x
Laura Weel Castricum lauraweel@casema.nl 2010 x
Erica van Wieren-Vijn Vijn in Beweging Middenmeer e.vanwieren-vijn@quicknet.nl 2009 x
Erna Reiling Spelenderwijs Ede
ereiling@welstede.nl 2013 x
Sabine Doekes St. Kinderopvang Haarlem Haarlem s.doekes@kinderopvanghaarlem.nl 2014 x

 

 

 

 

 

 

 

 

Samenwerkingspartners bij Voor- en Vroegschoolse Educatie:

Trainersgroep Amsterdam (basisplustraining, alle VVE methoden en coaching)

Het ABC onderwijsadviseurs (onderwijsbegeleiding/advies)

 

Onze samenwerkingspartners  bij  advies,  training op het gebied van kwaliteitszorg en opleiding

Keurmerkinstituut (externe certificatieaudits, training, opleiding) www.keurmerk.nl

Saskia Brands (zelfstandig adviseur) www.brands-ao.nl