Samenwerking, partners en trainers

Lucie de Jong Training en Advies werkt met een netwerk van (gecertificeerde) trainers en adviseurs waardoor kwaliteit en continuïteit gewaarborgd zijn.

Onze trainers en samenwerkingspartners in onderwijs, welzijn en kinderopvang:

Loes Kleerekoper (www.loeskleerekoper.nl)

VanOersTaal (www.vanoerstaal.nl)

Marleen Halsema (www.HappyParent.nl)

Vijn in Beweging (http://www.vijninbeweging.nl/)

 

Samenwerkingspartners bij Voor- en Vroegschoolse Educatie:

Trainersgroep Amsterdam (basisplustraining, alle VVE methoden en coaching)

Het ABC onderwijsadviseurs (onderwijsbegeleiding/advies)

 

Onze samenwerkingspartners  bij  advies,  training op het gebied van kwaliteitszorg en opleiding

Keurmerkinstituut (externe certificatieaudits, training, opleiding) www.keurmerk.nl

Saskia Brands (zelfstandig adviseur) www.brands-ao.nl

 

Onze gecertificeerde trainers ‘Communicatie en interactie is meer dan samen praten en spelen’

trainer kdv bso baby

Loes Kleerekoper

eigenaar methode

 Diemen loes@kleerkoper.nl x x x

Lucie de Jong

eigenaar methode

Lucie de Jong Training en Advies Amsterdam

info@luciedejong.nl

www.luciedejong.nl

x x x
Marleen Aernoudts Tinteltuin  Weesp mh.aernoudts@hetnet.nl x
Mirella Driesenaar  Purmerend mirella.driesenaar@hetnet.nl x
Marleen Halsema Happy Parent Heerhugowaard

marleen@happyparent.nl

www.happyparent.nl

x x
Marijke Koreneef Koreneef Trainers Amsterdam marijke@koreneeftrainers.nl x x
Yannic Oosterling ObyO traningen Geldermalsen info@obyo.nl x x
Helen Ruig Helen-michael@solcon.nl x
Frieda Verhage Frieda Verhage Training & Coaching  Alphen a/d Rijn

info@positiefbenaderen.nl

www.positiefbenaderen.nl

Laura Weel  Castricum lauraweel@casema.nl x
Erica van Wieren-Vijn Vijn in Beweging  Middenmeer

e.vanwieren-vijn@quicknet.nl

www.vijninbeweging.nl

x x
Erna Reiling Spelenderwijs Ede ereiling@welstede.nl x
Sabine Doekes St. Kinderopvang Haarlem Haarlem s.doekes@kinderopvanghaarlem.nl x

 

CRKBO-register
Lucie de Jong Training en Advies BV is erkend als opleidingsinstituut door het CRKBO (BTW vrijstelling, kwaliteit gegarandeerd).